Celkovo 1 položiek 10 z 18

Strana:
 1. 1
 2. 2
 • Ako vyjadriť svoju jesennú náladu kabelkou

  Posledné dni je jasné, že leto skončilo, ale ako vieme, jedného dňa sa zobudíme do chladného jesenného rána a aby náš úsmev nepredbehol novembrové teploty, je lepšie pripraviť sa – naše nálady sa budú meniť ako farby lístia na stromoch. Dnes, namiesto rozhovorov o trendoch, budeme hľadať spôsob, ako nájsť kabelku, ktorou vyjadríte svoju jesennú náladu! V nasledujúcich riadkoch si pripomenieme kabelky piatich farebných tónov, ktoré sú pre jesenné obdobie ako stvorené a odkedy je móda módou, patria medzi jesenné vychytávky.

  Read More
 • Trendy kabeliek jeseň/zima 2019/20

  Leto sa nám váľa ešte len v druhej polovici horúcich dní a známe reťazce už tlačia prvé jesenné modely do výkladov. A okrem teplejšej obuvi a nejakého toho saka či svetra, počkáte si na mínusové teploty, aby ste skutočne zainvestovali. Dovtedy však, ako oživiť svoj look aby Vás to nezruinovalo? No predsa novou kabelkou! Aké sú ale tie naj trendy jesene 2019, ktoré pretrvajú aj do zimy 2020? Či už stojíte v električke a skrolujete mobilom alebo popíjate kávičku, náš bleskový prehľad top trendov si prejdete raz dva, tak prosíme, čítajte ďalej.

  Read More
 • 4 univerzálne farby kabeliek

  Vedeli ste, že existujú štyri univerzálne farby kabeliek, ktoré zladíte s akýmikoľvek šatami vo Vašej skrini? Pripomíname, nie je to čierna.

  Read More
 • 5 najpoužívanejších kabeliek do práce

  Praktickosť v živote ženy, hlavne v tom pracovnom, je jednoducho must-have. Či už sa potrebujete rýchlo zbaliť, lebo meškáte, alebo nesiete extra dokumenty na ranný míting, vaša kabelka to musí zvládnuť.

  Read More
 • Trendovky jar leto 2019

  Teplejšie dni a znesiteľné noci, čas poobzerať sa po nových jarných šatách a poriadne si prezrieť dovolenkovú ponuku od cestoviek. Akými doplnkami sa vyzbrojíte, to si nechajte našepkať v našom inšpiratívnom príspevku o šialených i praktických trendoch jari/leta 2019!

  Read More
 • Ako osláviť MDŽ a nepribrať

  Príde MDŽ a my sa tešíme každej drobnosti – kytičke, čokoláde alebo prechádzke v parku. To všetko je krásne, lebo to pre nás urobia naši milovaní, dali si námahu a mysleli na nás. Myslíme ale my samé dostatočne na seba? Je to náš deň, a preto by sme nemali byť v rozpakoch osláviť ho pre nás samé! To môže však znamenať pasívnu odmenu pre seba – spapkáme zaslúženú čokoládku a potom sa trápime pre kilá navyše. Skúste však tento rok, nachvíľu myslieť naozaj na seba, na svoje ženské Ja.

  Read More
 • Známe značky v kabelkove

  Nedávno sme ohlásili príchod nových značiek a sortimentu do našeho e-shopu, preto dovoľte aby sme Vám trošku predstavili tie, ktoré sa s kamarátkou nad kávou najviac pretriasajú. Aká je Vaša obľúbená značka?

  Read More
 • Plesové kabelky

  Máme tu plesovú sezónu a ako každý rok, aj tento sa chceme pochváliť rafinovanosťou naších rób či celkového vzhľadu. V našom príspevku sa nebudeme zaoberať čomu by ste sa mali vyhnúť alebo čo je práve trendové, ale pozrieme sa na  3 najčastejšie voľby večerných kabeliek k plesovým šatám a ich využitie aj pri iných príležitostiach.

  Read More
 • Ukazuje sa s tou správnou (taškou)?

  Rozmýšľate nad Vianočným darčekom pre neho? Potrebujete radu? Nechajte sa inšpirovať našim prehľadom najčastejšie používaných pánskych tašiek a možno oceníte aj výber, ktorý ponúkame priamo v našom e-shope.

  Read More
 • Láska menom Moschino

  „Niečo ako dobrý vkus neexistuje. Je to náš vkus. Mali by sme byť naň hrdí.“ (Franco Moschino) Jeseň nám prináša skvelú príležitosť vyjadriť svoje módne Ja. Ak máte v sebe hravosť, sociálne cítenie, drzosť, odpor k autoritám, a módu beriete s humorom, Moschino je tá pravá značka pre Vás!

  Read More