Podľa stránky liveabout.com si ženy kupujú čierne kabelky pre ich univerzálne použitie – nielen že sa hodia k akémukoľvek outfitu, často zachránia situáciu „čo si k tomu zoberiem“, ale ak ide o hodnotnejšiu investíciu, výhodou je i to, že prípadné otretie a špinky nieje až tak vidno a dajú sa ľahšie odstrániť. Avšak, existujú aj iné univerzálne farby kabeliek, ktoré krásne pôjdu k viacerým Vaším šatám a spestríte tak nielen svoj look, ale aj zbierku kabeliek. Koniec koncov, čierna kabelka niekedy môže outfit viac zovšednieť, hlavne pri jarných a letných outfitoch. 

Metalická farba – výhodou metalickej farby na kabelke je tá, že či už ide o striebornú, zlatú či bronzovú, sadne k akýmkoľvek farbám vašich šiat a nielen to – zvýrazní ich, oživí bežný look, dodá punc vznešenosti a hodí sa do každého ročného obdobia. Metalická je akoby čierna kabelka s osobnosťou – vždy výrazná, vždy budiaca pozornosť.
Zelené odtiene – zelená sa považuje všeobecne za neutrálnu farbu a preto sa dokonale hodí k viacerým outfitom. V kombináci s ružovou, fialovou, modrou či žltou, to nikdy nepokazíte, naopak dodá Vášmu looku žiadúci kontrast. Najlepšou variáciou je farba mladej trávy, ktorá podobne ako čierna krásne doladí Váš výzor.
Telová farba – a celkovo odtiene hnedej poznáme samy výhody všeobecnosti tejto farby a ich využitie je skutočne široké. Ako neutrálna farba pekne ladí k sivej či bielej, ale i výraznejším odtieňom, ako napríklad červenej. Všetky máme kabelku hnedej farby alebo sme voľakedy mali a poznáme jej praktickosť pri kombinovaní s oblečením či topánkami.
Bledomodrá – azúrová alebo tyrkysová, tieto odtiene majú zázračný účinok ak potrebujete svoj look oživiť alebo zvýrazniť iné doplnky – napr. náušnice svetlomodrej farby. Svojou sviežosťou a zároveň elegantnosťou podobne ako telová farba zvýrazní krásu čierno-sivých a iných neutrálnych outfitov.
Inšpirovali sme Vás kúpou kabelky v inej univerzálnej farbe ako čiernej? Ak áno, pozrite si aj našu ponuku, bohatú hlavne na telové a hnedé farby. Či už siahnete po značkovej kabelke alebo lacnejšiej variante, napíšte nám ako ste s ňou spokojní či už v komentoch dole alebo na našej facebookovej stránke.