Praktickosť v živote ženy, hlavne v tom pracovnom, je jednoducho must-have. Či už sa potrebujete rýchlo zbaliť, lebo meškáte, alebo nesiete extra dokumenty na ranný míting, vaša kabelka to musí zvládnuť. A ak nie, beriete si ďalšiu.

Okrem toho, že je momentálne trendové niesť niekoľko tašiek naraz, kabelka či taška navyše nijako nepomáha, práve naopak, máte o náklad viac. A to pri zhone a rannej nervozite nieje práve ideálne. Pozreli sme sa na kabelky ktoré nosíte do práce bližšie a vybrali sme 5 typov, ktoré prinášajú eleganciu a praktickosť v jednom, a skutočne Vám zjednodušia život. Navyše, všetky kabelky na obrázkoch z tohoto príspevku sú dostupné (alebo onedlho budú) v našom online shope.

Ruksak

Aj keď to znie prekvapujúco, čoraz viac sa stretávame s možnosťou ruksaku ako tašky vhodnej do práce. Výhod, prečo ženy siahajú po tomto type, je viac. Ruksak väčších rozmerov sa hodí hlavne pre pracujúce ženy zaťažené častým cestovaním, a nemusí pritom ísť o cestovateľskú prácu, stačí že cestujete každý deň vlakom alebo autobusom. Priestrannosť ruksaku je účelová, ľahko doň nahodíte laptop či sveter na prezlečenie, je pohodlný a „zdravší“, keďže nezaťažuje len jedno rameno a často obsahuje aj priehradku na fľašku s vodou. Pri voľbe ruksaku do práce sa držte decentnosti, teda žiadne extravagantné prevedenia alebo kričiace vzory. Ani bežný plátenkový ruksak neprichádza do úvahy. Nechajte sa inšpirovať elegantným dizajnom, najlepšie minimalistického štýlu, z kožených materiálov a riadnym prepracovaním.

Kabelka do ruky aj na rameno

Od business žien, ktoré sú neustále v jednom kole, učiteľky večne na nohách, až po neúnavné asistentky, univerzálna kabelka strednej veľkosti je pre Vás ako vyšitá. Zmestí sa do nej notebook, prípadne nabíjačka, alebo pár zálohových opätkových lodičiek pre prípad núdze. Najväčsou výhodou takejto kabelky je, že ju môžte prehodiť cez plece, ale v prípade keď potrebujete voľné ruky, hodíte si ju cez telo ako crossbody. A naopak, keď potrebujete tašku rýchlo schmatnúť, aha! Tu sú ušká! Najviac kupovaná je v čiernej, béžovej, ale aj v trendových horčicových, tmavomodrých, alebo ružových farbách.

 

Štýlová kabelka

Pripomína shopper kabelku vhodnú na potravinové nákupy alebo návštevu blších trhov. Pre pracovné účely je však vhodné aby mala hlavný zips, keďže sa pohybujete v hustej premávke a o zlodejov nieje núdza. Krásna je práve svojou jednoduchosťou- vyjadríte ňou že ste otvorená osobnosť, nekonfliktná, s asertívnym vystupovaním. Najobľúbenejšia a pre nadchádzajúcu jar trendovejšia je v béžových farbách. Najlepšie ju skombinujete k outfitom práve v béžových ale i ružovkastých farbách.

Športová kabelka 

Tento typ kabelky sa hodí pre aktívne žijúce ženy, ktoré hneď po práci namieria do posilňovne alebo plavárne. Kabelka je dosť veľká aby sa Vám okrem bežných vecí zmestili plavky, osuška a kozmetika alebo pár tenisiek. Svojim športovým vzhľadom preto v telocvični nebudete pôsobiť zmätene a ani v kancelárii nebudete za neelegantnú grobiánku. Pri výbere takejto kabelky myslite preto práve na to, aby sa v nej okrem štýlového športového vzhľadu nachádzali aj prvky decentnosti.

Trendová kabelka

Ak patríte medzi ženy ktoré si potrpia na momentálne trendy, alebo ak sa Vás už dlšie drží trend kroko-koža, potom neváhajte a kúpte si čo najobjemnejšiu kabelku s imitáciou krokodílej kože. Trend sa síce momentálne obmieňa vo forme mini-kabeliek vhodnej na nedeľnú kávu s kamoškami, ale kľudne môžte byť svojská a investovať práve do takejto kabelky! Trendové sú aj iné zvieracie motívy – hadí, panterový, zebrový....výber je len na Vás!

Popravde, všetky kabelky sú vhodné pre nejakú inú príležitosť, ale ak chcete univerzálnu a trendovú istotu pre Vaše pracovné záležitosti, siahnite po minimalistickom elegantnom vzhľade béžovej alebo čiernej farby. Veľkosť kabelky je, samozrejme u každého osobitným výberom, ale myslite na všetky veci ktoré potrebujete v kabelke nosiť, či už laptop, mobil alebo aj papierovú dokumentáciu a beauty produkty.

V akej kabelke ste sa našli Vy? Aký typ kabelky vyhovuje v práci najviac Vám? Nosíte do práce niečo úplne iné? Podeľte sa o svoje postrehy na https://www.facebook.com/www.kabelkovo.sk/?ref=bookmarks