Patríte k tým, ktorí si radi povystrájajú na Halloween? Rozhodli ste sa viac neskrývať svoje letecké vlohy? Máme pre Vás typy, ako správne vyvážiť metlu počas letu. :-)

VŠETKO ZÁVISÍ OD TOHO, AKÝ TYP BOSORKY STE! :-)

Ak neviete, aký typ bosorky ste, môžete si pômocť naším ťahákom :

Okrem iného, bosorky sa rozdeľujú podľa elementárnych živlov ich vlastných znamení zverokruhu. Teda ak ste sa narodili v znamení Škorpióna, ste vodným znamením a Váš živeľ je voda. Ak v znamení Leva, Váš živeľ je oheň. Ak sa však cítite ako bosorka ktorá si váži všetky elementárne živle – potom ste Elementárnou bosorkou. Elementárna  bosorka je bosorka uctievajúca všetky prírodné živle – vodu, oheň, vzduch a zem, a tiež využívajúca silu týchto elementov pri svojich rituáloch a a zaklínadlách. Uvedomuje si silu každého živla a preto, pri svojom hókus-pókus používa ich silu samostatne. Ešte jedno upozornenie na margo funkčnosti : je praktickejšie zavesiť kabelku dozadu, a nedržať ju v predu, lebo pri pristávaní Vám môže skĺznuť. Vzadu ju pekne zachytí štetec metly. 

A teraz už prejdeme priamo k jednotlivým znameniam zverokruhu a typom bosoriek: 

Bosorky narodené v ohňovom znamení (Baran, Lev, Strelec), si metlu spoľahlivo vyvážia kabelkou s hadím, krokodílým či iným zvieracím vzorom.

Bosorky z vodného znamenia (Rak, Škorpión, Ryby) si pochvaľujú jednoduchosť a prírodné farby, preto by malo ísť o kabelky význačné svojou nadčasovosťou.

Pre bosorky zo vzdušného znamenia (Blíženci, Váhy, Vodnár) sú najvhodnejšie kabelky, ktoré svojimi farbami aj tvarom zdôrazňujú ženskosť a neoblomnosť.

Bosorky zemských znamení (Býk, Panna, Kozorožec) ocenia kabelku výraznú, vyžarujúcu silu a odhodlanosť.   

Elementárne bosorky nájdu vyváženie podľa toho, aké elementy sa v dané hodiny letu rozhodnú používať – ak sú to vodné elementy, odporúčame vyváženie vhodné pre bosorky narodené vo vodných znamení, atď. Do komentárov sa neostýchajte napísať nám Vaše skúsenosti s minuloročnými letmi, prípadne v porovnaní s tohtoročnými. :-) Krásny Halloween!

PS: Článok bol napísaný prevažne pre zábavu. Ale ktovie,.... možno ide ozaj o praktické rady :-) muhahahahaaa.....