Ladvinky mali svoju silnú chvíľku v 90.tych rokoch, kedy každý, kto sa predieral bussiness svetom a chcel byť „in“, nosil túto malú zipsovú kapsičku. Pred tridsiatimi rokmi bola hitom a dnes sa jej úder vracia, ale každý je rozpačitý, ako ju vlastne má nosiť, či nebude predsa len vyzerať predpotopne, preboha, veď je to ladvinka! Nie, vyzerá to tak, že tento trend si prediera k nám cestu a ostane s nami ešte ďalších pár rokov! Takže, ak sa rozhodujete či investovať vôbec do kabelky-ladvinky, určite to nebude márny výdavok. Aby ste však vyzerali s ladvinkou ako módna ikona, musíte aj vedieť, ako ju v novom miléniu nosiť! A s tým, ak dovolíte, Vám radi pomôžeme v nasledujúcich riadkoch. Tri spôsoby 1. Tradične okolo pása Tento spôsob poznáte z predchádzajúceho obdobia a ostáva trendový aj dnes. Ladvinku môžte nosiť nielen v predu, ale aj vzadu či zboku. Môže byť upnutá na pás, ale aj uvolnene priliehať.

2. Ako crossbody Tento spôsob je najviac „in“, keďže najviac sú „in“ práve crossbody! Krásne sa prehodí cez telo a máte postarané! Môže sa nosiť aj z predu aj zo zadu.

3. Na ramene ako bežná kabelka Ak chcete byť naozaj štýlová, tak noste ladvinku práve na rameni! Tento spôsob sa uplatňuje hlavne v profesionálnom živote a naznačuje sofistikovanosť preneseného trendu. Kto chce budiť dojem že patrí do vyššej triedy, že vie ktorá bije a že má na všetko riešenie, bude nosiť ladvinku na rameni akoby si ani nevšimol že kabelkou je zipsová kapsička! Prídavným znakom tohto štýlu nosenia ladvinky je klasický, pracovný outfit ale aj minimalizmus a nadčasový, elegantný look.

Akokoľvek budete ladvinku nosiť, noste ju v súlade s celým outfitom! To znamená, ak si obliekate klasický outfit, zvoľte klasickejšiu, najlepšie koženú ladvinku prirozdených odtieňov. Ak sa chystáte na výlet, podujatie či len tak do obchodu, môžte zvoliť odvážnejšie prevedenie. Jednoducho, myslite na celý look a ukážte že viete, ako sa ladvinka správne nosí!