1. Ultra-elegancia

Máme na mysli večerné kabelky ktoré prichádzajú skôr v prirodzených neutrálnych farbách a slúžia na absolútne doladenie celkového vzhľadu. Samotná kabelka nie je hlavnou hviezdou večera a správnym farebným tónom len podčiarkuje večernú róbu, teda pomáha zvýrazniť šaty. So šatami ladí v podobnom jemnejšom odtieni, alebo naopak nenápadne kontrastuje a zvýrazňuje tak ich výnimočnosť. Neskoršie využitie – do takejto kabelky sa oplatí investovať, lebo ju môžete využiť aj neskôr na akékoľvek oficiálne oslavy, svadby, firemné večierky, ale aj dôležitejšiu rodinnú večeru v meste.

2. Extravagantná kabelka

Táto kabelka má pútať pozornoť, takže ak si zvolíte žiariť na plese práve kabelkou, určite zvoľte typ do ruky, a noste ju stále so sebou. Hodí sa skôr k jednoduchším šatám z ľahkých látok. Neskoršie využitie – koncerty, festivaly, netradičné podujatia, výstavy... kabelkou hovoríte aj o sebe, extravagantná kabelka je viac než veľavravná, preto ju využijete všade kde potrebujete ukázať svoj postoj.

3. Trendová čerešnička

Trendovou večerou kabelkou jednoznačne zaujmete a zvýrazní aj menej trendové šaty. Môžete si ju vziať na každý ďalší ples a nebudete okukaná. Nevýhodou je – neskoršie použite ďalší rok, bude otázne či daný trend pretrvá. Na menších mestkých plesoch Vám to odpustia, ale pri dôležitých gala večeroch ju už radšej o rok vymeňte.

Na záver je ešte jeden typ plesovej kabelky – a to klasická čierna oválneho tvaru alebo listovej podoby, na ktorú sa vždy dá spoľahnúť a vydrží viac rokov. V tomto prípade investujte do skutočne dobrého materiálu a radšej si priplaťte, lebo tento evergreen má aj tú výhodu že ju môžte používať aj pri akýchkoľvek iných spoločenských udalostiach, napríklad aj pri návšteve divadla. Čierna večerná kabelka je must have ktorý Vás nikdy nesklame.

Aké spoločenské kabelky obľubujete na plesoch? Držíte sa trendov alebo klasiky? Chcete sa podeliť o svoj najnovší úlovok? Odfoťte sa so svojou kabelkou v plesovom outfite a pochváľte sa na našej facebookovej stránke! :-)