Nedávno sme ohlásili príchod nových značiek a sortimentu do našeho e-shopu, preto dovoľte aby sme Vám trošku predstavili tie, ktoré sa s kamarátkou nad kávou najviac pretriasajú. Aká je Vaša obľúbená značka?

GUESS – tento Slovenkami veľmi obľúbený americký módny dom sa prvýkrát prerazil džínami Marilyn. Svoje miesto pod slnkom si v novom milénu zaistil keď jeho tvárou sa stala známa miliardárka Paris Hilton v roku 2009, ale najnovšie v roku 2018 ňou bola Jennifer Lopez. Značka sa zameriava na široký sortiment módnych doplnkov, vždy s kalifornským nádychom, ale vyniká práve originalitou svojich riflí vyšúchaných farieb šíriacou mladosť a radosť zo života.

GUCCI – Luxusnú značku Gucci pozná každá klasikou opantaná žena, ktorá od kabelky očakáva nielen rafinovaný, peniaze do očí bijúci vzhľad, ale aj funkčnosť a praktickosť, ktorá k tomu patrí. Šikovnosť kabelky prekvapí každého, kto si ju môže dovoliť – ocení plyšové interiéry, ľahko prístupné vnútorné vrecká, legendami opradené zamykacie spony. Kabelky Gucci sa vyznačujú zväčša sedlovým vzhľadom a v súčasných trendoch nájdete červeno-zelené akcenty farieb, pripomínajúce časy kedy obliekal aristokratov na koňoch.

COACH – Značka Coach začínala v roku 1941 ako rodinná Newyorkská firma vyrábajúca peňaženky, a neskôr inšpirovaná atribútmi bejzbalovej rukavice, priniesla na trh prvé kožené, kvalitne zošité kabelky. V neskoršom období ssa vyznačovali silnými až krikľavými farbami a v deväťdesiatych rokoch sa stali dostupným luxusom pre stredné vrstvy. Dodnes vytrvalo zapĺňa riadok na dámskom Vianočnom zozname želaní.

MCM – je pomerne mladá nemecko - čínska značka, ktorá získala popularitu v osemdesiatych rokoch pre ostentatívny a bláznivý vzhľad, zlatohnedej či oceľovomodrej, s kovovými nitmi či pichliačikmi. MCM drzo prekračuje hranice štýlu ulice a luxusnej módy, jednoducho povedané predstavuje štýl luxusného gýču.

FURLA – talianska módna značka, ktorá sa radí k starším dámam luxusných kabeliek. Zakladá si na tom, že každú jednu kabelku ošetria ručne, teda každá kabelka hovorí svoj krásny príbeh o talianskej kreativite. Každou novou kolekciou vie Furla dosiahnuť, aby každá jej majiteľka mala možnosť prehlásiť svoju elegantnú individualitu. Aj preto je Furla považovaná za feminínnu, nadčasovú ale zato spoľahlivú značku, ktorá svojou trendovosťou nikdy nesklame.

Ďalšou príjemnou správou je, že s novými značkami prichádza aj nový sortiment, a to od trendových slnečných okuliarov, cez coolové kozmetické kufríky, opasky, hodinky až po nádherné kožené peňaženky. A to všetko v hore spomínaných značkách! Aké značky nosíte najradšej Vy? Pripadá Vám slovenský trh dostatočne bohatý na značkové kabelky a doplnky? Podeľte sa s nami o svoje dojmy či tipy na www.facebook/kabelkovo.sk.