Rok nám postupuje do prvej chladnejšej fázy a my máme znova výhovorku prečo nakupovať. Haha, no mužovi sa to nebude páčiť, ale výbavu do dažďa predsa potrebujeme. Ako sa však postavíme tejto výzve, keď z každej strany na nás obchodné reťazce kričia „Kúpte si to u nás, inde to nedostanete!“ Ako si vybrať spomedzi toľkých trendov, štýlov, krásnych vecí, keď niekedy sami nevieme, či to čo sa nám páči, nám aj naozaj pristane? Načúvame módnym guru a sledujeme najnovšie hity sveta módy, ale najlepšou radou akú dostanete je : obliekajte sa podľa seba! Máme šťastie, lebo tohtoročným hlavným heslom sveta módy je : VYJADRITE SA! Akoby ste urobili vyhlásenie – nosím toto, lebo som takáto a tieto kúsky najlepšie reprezentujú mňa ako ženu. Nič nové, veď to robím takto zakaždým, poviete si. Výhodou týchto dní však je, že môžete povedať : SOM TRENDOVÁ, LEBO SOM TO JA. A najlepší módny doplnok, ktorý Vám pomôže vyjadriť seba je práve kabelka! V nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme niekoľko najsilnejších trendov jesene 2018 a na príkladoch ukážeme ich prevedenie, prípadne ako ich môžete nosiť aj celú zimu. Všetky kabelky na obrázkoch sú dostupné aj v našom e-shope a tak si ich môžete zakúpiť priamo tu, na našej stránke.

1. Túto jeseň bodujú všetky typy kabeliek vo farbách jesenných listov, teda všetky odtiene hnedej, tmavooranžovej, žltej, tmavozelenej (krokodília koža) až tmavomodrej (hranaté) . Kabelky v odtieňoch jemnej ružovej zvýraznia Vašu feminínnu stránku a každému outfitu dodajú teplý podtón. Tmavšie odtiene hnedej sa budú kombinovať s krokodílou kožou (alebo imitáciou kroko-kože) a dokonale podčiarknu Váš jesenný vzhľad.

2. Kabelky so zvýrazneným dizajnérskym logom

... sú asi najväčším hitom sezóny jeseň 2018, a čím výraznejšie logo, tým sebavedomejšie vyjadrenie. Logo však nemusí byť sústredené len niekde na prednej strane, môže byť po stranách, v kútoch, na zadnej strane alebo v prípade plecniakov, na ramienkach. 

3. Crossbody s reťazovým ramienkom

Kabelky s reťazovým popruhom kraľujú už nejakú tú sezónu, túto jeseň prevažuje zlatý a strieborný akcent, aj keď klasickým tmavším olovnatým odtieň tiež nič nepokazíte. 

4. Žiarivé večerné kabelky

 

Spoločenské kabelky si predierajú cestu k nám a to nielen z dôvodu blížiaceho sa obdobia Vianoc a s ním spojeného času večierkov a bálov. Večerná kabelka chce na Vás upozorniť, chce podčiarknuť Vašu krásu a dobrý vkus. Preto, neváhajte vziať si ju večer von len tak, ako bežnú kabelku, k bežným šatám, s topánkami na opätkoch ale aj k teniskám! Prednosť majú kabelky s diamantovými kamienkami či flitrami, hlavne nech sa čo najviac blýskajú!

5. Kroko-štýl a kožušina

 

Kabelky s kožušinovým detailom budú z prvých, ktoré naznačia neodvrátiteľný príchod zimy a do chladného počasia sú ako stvorené – dizajnéry mysleli nielen na pastvu pre oči, ale príjemný teplý dotyk na ruke Vás nielen poteší ale aj zohreje. Napodobeniny krokodílej kože (alebo pre silnejšie povahy pravá kroko-koža) budú naďalej hrať prím, túto jeseň v zeleno-hnedých farbách. Osviežením jesene budú aj kabelky so zebrovým či leopardím vzorom!

6. Prehnane objemné kabelky

 

Shoppery či tote kabelky, najpraktickejšie v koženom prevedení pre dlhú životnosť, netreba predstavovať ani vysvetlovať ich využitie. Každá doma jednu má, a keď nie, túto jeseň si môže jednu zaopatriť, v prirodzených bežných farbách. Ich účelovosť je neprehliadnuteľná a preto najvhodnejšia je v čiernej, béžovej či veselej červenej farbe.    

7. Extravagantné ladvinky, tašky do krku či okolo pása

Ladvinky nás neopúšťajú ani na jeseň, naopak, ak chcete vyniknúť praktickosťou zaneprázdnenej ženy, zvoľte tento druh kabelky, či už na nákupoch alebo stretnutiach, voľné ruky oceníte za každých okolností. Túto jeseň budú in hlavne športové ladvinky s logom dizajnéra, alebo trblietavé výrazné ladvinky vhodné aj na večer.

8. Geometrické tvary 

Kabelky s geometrickými tvarmi sa objavili aj v predchádzajúcich sezónach, ale na jeseň sa s nimi môžte bez ostychu ukazovať namiesto obľúbenej crossbody. Obľúbené sú piramídové večerné kabelky, ale aj krabicové kabelky do ruky.

Ako sa Vám páčia trendy jesene 2018? Ako by ste odporúčali nosiť tieto kabelky k jesenným outfitom? Ozvite sa! Na facebookovej stránke našeho e-shopu máte priestor v komentároch napísať svoj názor, odporúčania či zaujímavé postrehy alebo aj vlastné obrázky vašich obľúbených kabeliek a ako ich nosíte. Budeme len radi ak sa s nami a ďalšími čitateľmi podelíte a napíšete nám! (https://www.facebook.com/www.kabelkovo.sk/)