V zime nás zohrieval pohľad na kabelky s motívmi hadej a krokodílej kože, toto leto nám dych vyrazia drobné mikro-taštičky, prehnané strapcovité crossbody, vybíjané kabelky s 3D efektom, kabelky s kvetinovou ale aj ukričanou potlačou kreslených rozprávok! Leto sa nezaobíde bez klasických plážových tašiek ale horúcou novinkou naďalej ostávajú štýlové ľadvinky!

1.      Mikro-taštičky

   Tomuto trendu neodolal nejeden známy návrhár – drobné kabelky sú trendy v akýchkoľvek tvaroch a farbách, ale najchutnejšie z nich predstavujú maličké vaky (náš David Jones) alebo elegantné ľadvinky, no výnimkou niesu ani chutné crossbody s reťazovým popruhom (naša Be Exclusive). V našom e-shope ich určite nájdete!

Ruksak 19.99 €    ladvinka 9.99 €             crossbody 24.99 €

2.      Kabelky s reťazovým ramenom

Tieto kabelky si získali naše srdcia už v zime, a tento trend pokračuje aj naďalej! Najkrajšie ukážu práve na vybíjaných crossbody v odľahčenom punk štýle (u nás Nóbo crossbody). Variáciu môže priniesť aj sexi večerná kabelka (napríklad Love Moschino) alebo šialená chlpatá verzia demonštrujúca letný vzdor mladého ducha – u nás Milena zelená.

crossbody Nóbo 24.99 €Love Moschino 119.99 €kabelka Milena 19.99 €

3.      Bucket kabelky

Pripomínajú kýblik či vak alebo sú beztvaré – a je to letný trend, ktorý je pri vode asi najpraktickejší. Zmestí sa do nej všetko, stačí zatiahnuť a vyraziť! In sú tie v prírodných farbách s vyšívanými detailami. Aj u nás nájdete tieto neoceniteľné kabelky (naša Cilla, Maria alebo kožená Made in Italia).

kabelka Cilla 24.99 €Made in Italia 69.99 €kabelka Maria 19.99 €

4.      Béžové či prírodné farby kabeliek

Túto sezónu sa nemusíte obávať, že vaša nezaujímavá hnedá taška zapadne do úzadia. Trendy a chic sú všetky kabelky béžových a prírodných farieb a to v akomkoľvek prevedení! Ďalšou samozrejmosťou sú ale pastelové farby, ktoré nás sprevádzali už na jar : jemná fialová, zelená či modrá. Nechajte sa inšpirovať naším výberom :

kabelka Nóbo 14.99 €Blu Byblos 69.99 € kabelka Andrea 24.99 €

5.      Obrovské Tote kožené tašky

Aj keď toto leto letia hlavne maličké crossbody s reťazovým ramenom, prehnane veľké shoppery alebo Tote tašky sú naopak In! Podmienkou je, aby boli kožené – a príklad toho ako ostať in nájdete aj medzi našími koženými kabelkami:

Made in Italia 49.99 €Made in Italia 49.99 €Made in Italia 49.99 €