Spôsoby ako si vylepšiť starú kabelku bez toho aby ste si museli kupovať novú sme Vám opísali na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/www.kabelkovo.sk/), pričom sme sa nechali inšpirovať Internetom. Skvelé rady na nezaplatenie, ale pátrali sme trochu ďalej a našli sme pár ďalších nápadov, ktoré uľahodia Vašej peňaženke a zároveň Vaša kabelka naberie nový dych! 1. Inšpirácia gitarových popruhov – spomínali sme ich už v danom článku, sú ozaj skvelým doplnkom pre kabelku. Sú širšie ako klasické popruhy pre kabelku a preto vzbudzujú pozornosť. Sú odolnejšie a pevnejšie a zaistia preto pohodlné nosenie aj pri dlhších cestách. Sú odnímateľné a často pestrofarebné, etno štýl či country klasika Vás nenechajú chladné. Na konci článku nájdete návod ako si vylepšiť gitarový popruh pridaním ozdobných kamienkov.

2. Nalepte si tetovačku! Aj tento postup môže vypáliť dobre, ale rátajte s upotrebovaním podľa počasia. Pokreslite či vyšite si na kabelku svoje obľúbené motívy – tento postup nikdy nezradí.

3. Nalepte si ozdobné kamienky, goráliky, hoc aj štuple od fľaše! Túto sezónu platí : čím viac prejavíte svoje Ja cez svoju tvorbu, tým viac je to vnímané ako extra trendové! Sebarealizácia na módnych doplnkoch teraz proste letí!

4. A nakoniec, nezabudnite ani na stuhy a brmbolce – okolo držiakov, či len voľne vysieť, či nimi prešijete celú kabelku! Skvelým osviežením môžu byť aj farebné šnúrky od topánok! Nezabudnite, aj prívesky na kabelky môžu byť nielen zábava, ale aj užitočné. Nechajte sa inšpirovať v našom ďalšom príspevku o ich praktickom využití (Blog).

A na záver ponúkame pár jednoduchých návodov ako takéto vylepšenia uskutočniť. Ak máte aj vy nejaké nápady, s ktorými sa chcete podeliť, neváhajte a na našej fb stránke kabelkovo – skupina môžte svoj výtvor popísať či rovno ukázať na obrázku. Dobrú zábavu!