Teplejšie dni a znesiteľné noci, čas poobzerať sa po nových jarných šatách a poriadne si prezrieť dovolenkovú ponuku od cestoviek. Akými doplnkami sa vyzbrojíte, to si nechajte našepkať v našom inšpiratívnom príspevku o šialených i praktických trendoch jari/leta 2019!

Najnovším trendom azda je to, že viaceré trendy si to z predchádzajúcich období nasmerovali aj do tých nasledujúcich. Od mikrotaštičiek hompáľajúch sa okolo krku, kabeliek s krokodílými motívmi, „vankúšových“ kabeliek, cez plastické tranparentné kabelky až po premrštene veľké kabelky neónových farieb, všetci preto s napätím čakajú, ktoré sa stanú hitmi sezóny jar/leto 2019. My Vám prinášame tri šialené trendy a tri také, ktoré sú podľa nás najviac využiteľné práve pre jarné a letné dni.

Chlpaté KOŽUŠINOVÉ KABELKY – pre nadchádzajúce horúce dni zarážajúce, kontroverzné, no pri žiarivých pastelových farbách dokonale zvýrazňujúce chuť vyvádzať, baviť sa celú noc a vzdorovať vychádzajúcemu slnku. Tento trend bude pretrvávať po celý rok, takže do takejto kabelky sa nebojte investovať.

Nadýchané VANKÚŠIKOVÉ KABELKY – perfektné kabelky vyvolávajúce pohodu, oddych a bezstartostnoť, ktorú tak veľmi hľadáme hlavne v dovolenkovom období.

FÓLIOVÉ KABELKY – hlavne ako večerná kabelka, poslúži tento futuristický trend odvážnym ženám, ktoré nemájú strach dať jasne najavo svoj názor.

ČIERNO-BIELE KABELKY – akéhokoľvek tvaru či využitia, vládnu svojou monochromatickou silou práve pre využiteľnosť k akémukoľvek outfitu. Ku klasickej čiernej sa viaže biela pre zvýraznenie sviežosti jari a letného obdobia, budete vyzerať chic a trendovo!

PLETENÉ A SLAMENÉ KABELKY, tašky – o ich využití pri vode nemusíme hovoriť, sú ako stvorené pre pláž a exotické trhoviská. Pletené kabelky Vám vyčaria úsmev pre krásne klasické vzory, pri slamených taškách platí, čím viac strapcov, tým trendovejší dovolenkový zážitok!

TRANSPARENTNÉ KABELKY - Ak chcete niečo extravagantné a zároveň extrémne elegantné, zvoľte večernú transparentnú kabelku! Môžete ju spárovať s plastovými topánkami rovnakého odtieňu, alebo aj šatami, a s takouto kabelkou budete vždy vyzerať neuveriteľne štýlovo!

Aký trend oslovil zatiaľ Vás? Ostali ste verní trendom z predošlých období, alebo Vás pobláznili tie nové uletené? Máte tušenie, ktoré trendy sa stanú hitmi tohto leta? Napíšte nám svoje názory na našej facebookovej stránke do komentu, diskusia poteší! 