Leto sa nám váľa ešte len v druhej polovici horúcich dní a známe reťazce už tlačia prvé jesenné modely do výkladov. A okrem teplejšej obuvi a nejakého toho saka či svetra, počkáte si na mínusové teploty, aby ste skutočne zainvestovali. Dovtedy však, ako oživiť svoj look aby Vás to nezruinovalo? No predsa novou kabelkou! Aké sú ale tie naj trendy jesene 2019, ktoré pretrvajú aj do zimy 2020? Či už stojíte v električke a skrolujete mobilom alebo popíjate kávičku, náš bleskový prehľad top trendov si prejdete raz dva, tak prosíme, čítajte ďalej.

1. Ladvinky či pásové kabelky ostávajú v hre! Ich super výhodou do chladnejších dní je, že s nimi máte ruky voľné a teda ich raz-dva schováte do vreciek. Pre jesenné obdobie letia verzie hadích a krokodílých vzorov, teplé, tmavšie odtiene hnedej a horčicovej, spestrením môže byť tmavozelená a neónové farby.

2. Chlpaté kožušinové a pletené kabelky . Najchutnejšie sú ruksaky, najpraktickejšie bucket-bag voľné tvary kabeliek pripomínajúce vankúše. Na svoje si prídete aj s typickou crossbody.

3. Cylindrické tvary – kabelky typu „bageta“ v najrôznejších farebných prevedeniach vystriedajú boxy-krabicové (tvrdé) kabelky. Ale v skutočnosti, akékoľvek zaujímavé tvary budú ozvláštňujúcim prvkom tejto zimy, čiže čím extravagantnejší tvar kabelky, tým viac idete s dobou! Mimochodom, čo si myslíte o harmonikových modeloch?

4. Miniatúrne kabelky sa stanú zástupkyňami večerných kabeliek. Vysoko nepraktické, ale ohúrite na každej párty či pri slávnostnej príležitosti, dominuje zlatá farba, a úplný top sú pridané retiazkové strapce.

Ako bombónik len pripomíname, doma nechajte slamené tašky, klasické večerné kabelky a športové crossbody. Namiesto nich elegantnejšie crossbody, večerné kabelky s luxusným lesklým povrchom a upgradované praktické slamené tašky sú trendovejšie. Aké skúsenosti máte so spoločenskými kabelkami? Aké obľubujete a aké sú najpraktickejšie? Ako sa Vám pozdávajú trendy jeseň/zima 2019/2020? Podeľte sa s nami o svoje postrehy do komentu alebo na fb fan stránke. Pekný deň.