Tento typ je tak bežný, že s určitosťou daní a smrti ho má každý chlap alebo mladý chalan. Nemusí to byť práve len študent a ruksak nemusí niesť len knihy – aj businessman ho voľakedy nosil a určite aj jeden má zastrčený niekde v skrini či na povali – je vyhľadávaný pre svoju funkčnosť a fakt, že raz sa určite bude hodiť. Klasický ruksak, správne zošitý a s tým správnym puncom bude mužmi vždy vyhľadávaný, takže ak hľadáte vhodný darček pre toho Vášho, vsaďte na tento typ pánskej tašky. Je vhodný pre každého chlapa bez rozdielu príjmu či postavenia. Z našej ponuky máme k dispozícii napr. ruksaky U.S. Polo pre typický športový look, pre náročnejších napr. Trussardi Jeans.

2. Taška do posilňovne či cestovná taška

Máte doma veľkého svalovca? Alebo by ste chceli mať? Tak či tak, tašku do posilňovne ocení každý chlapík ktorý sa rád hýbe a niečo so svojim zdravím robí. Dobre ušitá taška z kvalitných materiálov určite poteší nielen pre svoj účel ale i výber farieb a tvaru. Keďže je účelová, vhodná je práve pre športové typy, ktoré to ale myslia vážne a športoviská navštevujú pravideľne. Uzavreté typy oceňujú dizajn menej nápadný, ale hodí sa aj pri cestovaní. Tým otvorenejším záleží na dobrej značke či kvalite. V našej ponuke nájdete Sparko cestovné tašky, ktoré sú však vhodné aj do posilňovne.

3. Messenger pánska taška

Messenger tašky boli tými prvými, ktoré sa začali nosiť hlavne z praktických dôvodov už od nepamäti. Muži sú s nimi bez problémov stotožnení a berú ich ako skvelú alternatívu k ruksaku. V dnešnej dobe nájdeme množstvo kvalitných a dizajnovo rafinovaných messenger tašiek, a podľa ankiet na internete sa hodia skôr k mestským typom. V našom výbere nachádzame krásne messenger tašky značky Trussardi,vhodné aj ako klasické tašky do kancelárie (ak nieje práve kufríkový typ) ale i športové verzie značky Sparco.